Blog kulinarny wart polecenia

W poniedziałek trafiłam na bardzo ciekawego bloga o zdrowym żywieniu i przygotowywaniu potraw. Bardzo mnie on zainspirował. Jeżeli chcecie na niego zerknąć to zapraszam tutaj.

Prowadzony przez szefa kuchni, dietetyka holistycznego oraz biegłego lekarza dietetyka, ten blog oferuje kreatywne, oparte głównie na produktach pochodzenia roślinnego przepisy kulinarne, które wymagają składników nam znanych. Podczas nauki przepisu, można również dowiedzieć się o korzyściach płynących z niektórych składników, takich jak olej kokosowy i uzyskać wskazówki, jak wybrać najzdrowszą czekoladę do twojego ciasta. Tutaj znajdziesz jedną wiodącą panią z 15 pomocnikami, którzy konsekwentnie dostarczają przepisy, które wykorzystują pełnowartościowe jedzenie i oferują porady edukacyjne dotyczące modnych sloganów dotyczących odżywiania takich jak diety przeciwzapalne i czyste jedzenia. Blog jest związany z Siecią Blogów O Odżywianiu, stroną wspieraną przez dietetyków, także informacje są sprawdzone. Jeśli jesteś zainteresowany co, kiedy i gdzie w odniesieniu do spożywanych pokarmów, to jest materiał dla Ciebie. Każda miesięczna część dokopuje się do historii i nauki o (rzeczywistych i sztucznych), kolorach i smakach naszej żywności, z wykorzystaniem ekspertów, wizyt w laboratorium, a nawet na wykopaliskach archeologicznych w celu ustalenia faktów. Bekon, sztuczne aromaty, mikroby-współgospodarze Cynthia Grabeer i Nicola Twilley zajmują się tym wszystkim. Smakosze, przygotujcie się na szaleństwo.

 

Co tydzień Monica Reinagel, certyfikowany przez radę, licencjonowany dietetyk, rozpoczyna nowy temat, aby pomóc słuchaczom jeść lepiej i czuć się lepiej. Od białka i węglowodanów do diety śródziemnomorskiej i żywności leczniczej, omawia to wszystko w segmentach łatwo przyswajalnych, w prosty sposób omawiając badania .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *